Firmamızda yapılan evden eve taşımacılık çeşitleri

Gaziantep Şehiriçi Evden Eve Taşıma

Şehiriçi evden eve taşimacılıkta öncelikle taşınacak eve ücretsiz keşif elemanı gönderilir, eşyanın 2+1 veya 3+1, 4+1 niteliği tespit edilir.

Bununla beraber gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık asansörlü taşımanın asansörle veya asansörsüz taşınacağı belirlenir.

Mutfak ve kıyafetlerin kimler tarafından toplanacağı belirlenir. Eğer mutfak eşyaları ve kıyafetlerle süs eşyaları gibi eşyalar firmamız tarafından toplanacak ise;

Taşınma gününden en az 2 gün önce bayan elemanlarımız tarafından paketlenerek taşınma gününe hazırlanır.

Bu bilgiler eksper elemanımıza verilir ve fiyat belirlenir. Anlaşma sağlandığı taktirde sözleşme yapılır. Taşınma gününde araç ve eleman temin edilir. Taşınma gerçekleşir.

Gaziantep Şehirlerarası Evden Eve Taşıma

Şehirler arası taşımacılıkta öncelikle önemli olan bir konu belirtmekle başlayalım.

Evinizi taşıyacak olan firmanın temsilcisiyle birebir görüşme yapıp sözleşme ve firma bilgilerini teyit etmeniz çok önemlidir.

Aksi taktirde taşınma gününde ve evinizi teslim almanızda cok ciddi sorunlar yaşandığı açıkca bilinmelidir.

Gaziantep'te faliyet gösteren firmamız öncelikle şehirler arası taşımacılıkta uzun vadeli iş deneyimi ve uzmanlaşmış personelle Türkiye genelinde hatırı sayılır bir yer edinmştir.

Şehirler arası taşimacılıkta öncelikle taşınacak eve ücretsiz keşif elemanı gönderilir. Eşyanızın 2+1, 3+1 veya 4+1 mi olduğu tespit edilir.

Bununla beraber taşımanın asansörle veya asansörsüz taşınması belirlenir.

Mutfak ve kıyafetlerin kimler tarafından toplanacağı belirlenir. Eğer mutfak eşyaları ve kıyafetler ile süs eşyaları gibi eşyalar firmamız tarafından toplanacak ise; taşınma gününden en az 2 gün önce bayan elemanlarımız tarafından paketlenerek taşınma gününe hazırlanır.

Taşınacak evin niteliğine göre Ak sigorta güvencesinde sigorta maliyeti belirlenir. Eşyalarının taşınacağı ilin fiyatı size sunulur. Bu bilgiler ışığında anlaşma sağlandığı taktirde sizin bilgileriniz alınır ve sözleşme yapılır. Sözleşmede tüm maddeler siz müşterimize sunulur. Taşınma günü belirlenirek araç ve elemanlar temin edilir. Taşıma gerçekleşir.

Büro, Ofis Taşımacılığı

Gaziantep'te faliyet gösteren firmamız; büro, ev, fabrika, hastane, devlet kurumları, özel sektörde, taşımacılık tecrübesiyle sizlerin iş faliyetlerinizi aksatmadan yeni yerinize hızlı güvenilir bir şekilde taşınmanızı sağlamaktadır.

Öncelikle taşınacak eşyaların tespiti için ücretsiz keşif elemanı gönderilir. Eşyanın niteliği tespit edilir bununla beraber taşımanın asansorle veya asansorsüz yapılacağı belirlenir.

Ve maliyet tablosu çıkarılarak bir fiyat belirlenirek taşıma ve gün konusunda anlaşma sağlandığı takdirde;

Sözleşme yapılır, taşınma gününe araç personel ve taşınacak eşyanın niteliğine göre hangi ambalaj kullanılacak ise temin edilir. İhtiyaç var ise vinç, asansor ve portif gibi teçhizatlar hazırlanır ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanır.

gaziantep evden eve taşıma