Hakkımızda

Firma Ofisi

1982 yıllarında başladığımız nakliyat işimizi, 2000 yıllarda artan talep üzerine Gaziantep evden eve nakliyat ve taşıma olarak geliştirdik. Aile şirketi olarak bugüne kadar şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta binlerce taşıma tecrübesine sahip bulunmaktayız.

Bu tecrübemizi daha da geliştirerek gerek ev taşımacılığında gerekse hastane, okul, büro, fabrika sağlık ocağı gibi yerleri taşıyarak iş tecrübemizi daha geniş alanlara ulaştırmayı başardık

Avrupa'dan ithal ettiğimiz dış cephe asansörlerimizle sektörde hatırı sayılır bir yer edindik.

Taşınma sırasında Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için geliştirdiğimiz ambalajlama sistemi ile koruma altına alıyoruz

Gaziantep evden eve nakliyat ve taşıma firmamızda bulunan araçlarımızın İstanbul'dan özel olarak yaptırdığımız kamyonet kasalarıyla eşyalarınız kırık ve çizik, yağmur, kar gibi olumsuz koşullarından korunarak taşınır.

Evden eve taşımacılık firmamız, 25. kata kadar çıkabilen asansörümüzle Gaziantep'e ve Ülkemize hizmet etmekten de ayrıca mutluluk duyuyoruz.

Öncelikle tüm eşyalarınız için firmamız tarafından keşif hizmeti yapılır. Sonra taşınma gününde mobilyacı elemanlarımız tarafından sökülür. Paketlenerek araçlarımıza yüklenir. Taşınacak yere ve eşyanın niteliğine göre özel ambalaj malzemeleri ve teknik becerisi yüksek, tecrübeli çalışanlarımız tarafından paketleme yapılır.

Paketleme şekli, şehir içi taşıma veya şehirler arası taşımaya göre faklılık gösterebilir. Beyaz eşyalar, mobilyalar, ev aksesuarları, oturma gurupları darbe ve çizilmeye dayanıklı olacak şekilde paketlenir.

Siz değerli Müşterilerimize ve Gaziantep'imize yakışır bir şekilde bu hizmetlerimizi de devam ettireceğimizi önemle belirtiyoruz.

Güneydoğu Taşıma

Bey Mahallesi, Hürriyet cad. Dr. Kamil Afat İş Merkezi Kat:7 No:13
Şahinbey / Gaziantep
Posta Kodu: 27010

Cep: 0532 172 22 93

Telefon: 0342 221 22 31

Yetki Belgelerimiz

gaziantep evden eve taşıma